wtorek, 1 sierpnia 2017

Startujemy z profilem na Facebooku oraz Konkursem!

Media społecznościowe stanowią nieodłączny atrybut dzisiejszych wortali, portali, ale także niewielkich blogów.
Mając to na uwadze, oraz fakt, że wielokrotnie byłem pytany czy można mojego bloga śledzić np. poprzez Facebooka, wychodząc wszystkim chętnym naprzeciw, postanowiłem takowy założyć :)

Formatka do polubienia umieszczona została po prawej stronie bloga, pod belką Facebook. Zawsze też możecie wpisać w wyszukiwarce Facebooka "zapiski admina" i powinniście znaleźć stronę bloga :)

Postaram się tam umieszczać informacje o najnowszych wpisach, ciekawych wydarzeniach (np. jest tam odesłanie do konkursu, w którym za wypełnienie ankiety Asustor losuje swoje NASy), ale także chciałbym aby był to dodatkowy kanał komunikacyjny ze mną.
Obecnie często piszecie do mnie poprzez formularz kontaktowy znajdujący się z prawej strony bloga. Staram się na wszystkie maile odpisywać, ale głowy nie dam, że czyjegoś maila nie przegapiłem, bądź nie zakończyłem konserwacji bez odpowiedzi. Wynika to z faktu, że na skrzynkę przychodzi mi kilkadziesiąt maili dziennie (w większości niezwiązanych z blogiem) i niestety zdarza mi się coś przegapić, za co przepraszam.
Na facebooku raczej nic nie powinno ginąć, zaś jeżeli ja nie udzielę Wam odpowiedzi, to być może ktoś inny to zrobi. Proszę pamiętajcie jednak, że blog to moje dodatkowe zajęcie, więc udzielam się tutaj tylko wtedy, kiedy inne obowiązki z tym nie kolidują.

Nie chcę nikogo na siłę zmuszać, ale jeżeli polubicie profil, to będzie mi bardzo miło :)

Konkurs

A żeby dodatkowo Was  zmotywować, to wśród osób, które polubią profil i napiszą tam, pod postem konkursowym, jakie tematy chciałyby widzieć na blogu, dnia 1 września 2017r. wylosuję poniższe gadżety. Losowanie zostanie przeprowadzone wyłącznie wśród osób, które umieściły komentarz i zostanie przeprowadzone całkowicie losowo.

No to przyszła pora na konkurs! Osoby, które polubią profil facebookowy Zapiski Admina oraz wstawią pod tym postem...
Opublikowany przez Zapiski admina na 1 sierpnia 2017


Przewidzianych jest 7 zwycięzców wśród których pierwszych dwóch otrzyma mierniki USB, zaś 5 kolejnych osób otrzyma mini lampeczki USB sterowane dotykiem z możliwością rozjaśniania i ściemniania światła.

Mierniki możecie wykorzystać chociażby do zmierzenia pojemności baterii w smartfonie / tablecie lub power banku (ale z uwagi na ilość wyświetlanych cyfr pomiar nie będzie mógł zostać przeprowadzony dla urządzeń o pojemności ponad 9999mAh).
Pierwszy z nich wyróżnia się ekranem OLED, zaś drugi możliwością przeprowadzenia do 9 pomiarów.
Jeżeli zaś chodzi o lampeczki. Używam ich od kilku lat i mogę śmiało napisać, że korzystam z nich niemalże codziennie jako dodatek do power banków, czy chociażby do portfela (w końcu porty USB są już niemal wszędzie;)


Nagroda nr 1. Miernik USB
Nagroda nr 1. Miernik USB

Nagroda nr 2. Miernik USB
Nagroda nr 2. Miernik USB

Nagroda nr 3. Pięć lampeczek USB sterowanych ściemnianych i rozjaśnianych dotykiem
Nagroda nr 3. Pięć lampeczek USB sterowanych ściemnianych i rozjaśnianych dotykiem (bez latarki, którą widać pod spodem;)
Informacje o postach umieszczam także na:
Jeżeli ktoś jednak preferuje metodę mailową, to po prawej stronie bloga jest także możliwość subskrybowania bloga przez e-mail, dzięki czemu będziecie powiadamiani o nowych wpisach. Nie rozsyłałem, nie rozsyłam i nie będę tamtędy rozsyłał żadnych innych informacji.

1 komentarz:

Bardzo proszę o zachowanie netykiety.