sobota, 12 grudnia 2015

Zapowiedź testu dwuportowej ładowarki BlitzWolf (2 x 2,4A)

Test został już przeprowadzony i opublikowany pod tym linkiem. Oczywiście zachęcam do przeczytania :)

Pamiętam, że jak byłem mały chciałem być kiedyś zapracowanym człowiekiem, który będzie mógł powiedzieć "nie mam czasu" na to, czy na tamto...

Nie wiem czy spadała wtedy gwiazda z nieba, ale spełniło się. 

Tylko teraz nie jestem z tego tak zadowolony jak myślałem, że będę... Jak więc widać z życzeniami trzeba ostrożnie :)

Powyższe w kwestii usprawiedliwienia, że tak długo nic nie pisałem :D (to na wypadek gdyby ktoś się zastanawiał o czym ja piszę i czy już zwariowałem, czy dopiero jestem na drodze do tego :)

No dobrze. Przechodząc do meritum. 
W zamian za umieszczenie poniższych linków do produktu otrzymałem od firmy BlitzWolf ładowarkę wyposażoną w dwa porty po 2,4A (wiem, wiem... tekst sponsorowany itd...)
Wcale nie :P
Sam zwróciłem się do nich o taką możliwość ponieważ buszując w chińskim internecie (a dokładniej na chińskich sklepach oraz ebay'u) zauważyłem, że ma ona bardzo dobre opinie oraz względnie niską cenę. Chciałem więc sprawdzić, ile tak naprawdę jest warta. 
Firma bardzo chętnie odpowiedziała na moje zapytanie (było łatwo, bo podobno mój blog jest bardzo popularny w ich kraju - a może tak mi się tylko zdaje?...) i dzięki temu zarówno ja, jak i Wy będziecie mogli się przekonać o jej walorach. 

Na początek przygotowałem krótką prezentację wideo w której znalazł się unboxing, uruchomienie oraz wstępna prezentacja. Można tam także zauważyć nowy nabytek w postaci elektronicznego obciążenia, dzięki któremu mogę regulować ilość pobieranego prądu oraz (w przyszłości) testować urządzenia wyposażone w technologie szybkiego ładowania jak np. Qualcomm Quick Charge

Filmik macie poniżej. Pragnę tylko zaznaczyć, że dopiero się uczę nagrywać, więc miejcie wyrozumiałość :)Dla osób, które już się poświęcą i oglądną filmik mam mały konkurs.

W filmiku znalazł się model 3d pewnego urządzenia, które wykonałem w blenderze. Dwóm pierwszym osobom, które prawidłowo napiszą do mnie poprzez formularz kontaktowy z prawej części strony, co to za urządzenie oraz w którym momencie filmiku jest widoczne (najlepiej podać czas), wyślę po mierniczku USB widocznym na poniższym zdjęciu. Zachęcam do zabawy :)

Edycja:
Mierniki zostały wygrane. Gratuluję zwycięzcom :)

4 komentarze:

Bardzo proszę o zachowanie netykiety.