piątek, 1 września 2017

UWAGA! Rozstrzygnięcie konkursu z 1 sierpnia 2017! :)


Przyszła pora na rozstrzygnięcie konkursu, który był ogłoszony na start facebookowego profilu Zapiski Admina :) - więcej szczegółów w tym poście, lub w tym wpisie na facebooku.

Aby wziąć w nim udział wystarczyło w komentarzu wpisać o czym chcielibyście przeczytać na blogu.


Dziękuję Wam bardzo za udział, komentarze i propozycje tematów, które żeście wpisywali! :)
Zostały one zliczone, a następnie duplikaty osób zostały usunięte, tak aby ilość zamieszczonych wpisów nie zwiększała szansy danej osoby. W ten sposób wszyscy mieli równe szanse w głównym losowaniu.
Aby jednak osoba, która tak bardzo się starała i zamieściła aż 5 wpisów, nie czuła się pokrzywdzona, (w głównym losowaniu nie miała szczęścia) także otrzyma gratisową lampeczkę USB :)

W kwestiach technicznych wyjaśnię jeszcze jak przebiegało losowanie.
Spośród wszystkich osób, które wzięły udział, przy pomocy generatora www.random.org wylosowanych zostało 7 numerów, które odpowiadają kolejności Waszych wpisów pod postem (już po usunięciu duplikatów).

Zrzut ekranu z wylosowanymi liczbami
Zrzut ekranu z wylosowanymi liczbami
Osoby z wpisami 23 i 1 otrzymają mierniki USB, natomiast osoby z pozostałymi wpisami, mini lampeczki USB. Ze zwycięzcami skontaktuję się przy pomocy FB.

GRATULACJE! :)

A jeżeli komuś się nie udało tym razem, zachęcam do śledzenia niniejszego bloga oraz profilu na FB, gdzie będziecie mogli się dowiedzieć o tym co się tu dzieje oraz o ewentualnych dalszych konkursach :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo proszę o zachowanie netykiety.