niedziela, 16 października 2016

Test video dysku HyperX Savage 240 GB czyli zabawa z Youtubem :)

Jakiś czas temu przygotowałem na blogu test dysku SSD HyperX Savage 240 GB - Recenzja dysku SSD HyperX Savage 240 GB (model SHSS37A).

Jako, że lubię poznawać nowe rzeczy, jak też bawić się nimi, tak więc teraz przyszła kolej na Youtube'a :) Wymieniony wyżej dysk postanowiłem wykorzystać do nagrania recenzji, którą zamieszczam poniżej.
Jakie są moje wrażenia po przygotowaniu tej recenzji? Przede wszystkim problem z "yyy", "eee" itd., którymi przerywałem wymawiane zdania stanowczo zbyt często. Ponadto muszę przygotowywać jakieś skrypty, bo mówienie z głowy niezbyt mi idzie. Na tyle "niezbyt", że to co widzicie stanowi aż czwarte podejście do nagrania (co zresztą widać po głosie, który w połowie zaczął mi siadać...) Dopiero za czwartym razem przekazałem, mniej więcej, to co chciałem i w sposób jaki chciałem.

Zaś co do reszty... Ja to nagranie widziałem chyba setki razy. Trudno mi więc ocenić zarówno jego wartość techniczną, jak i merytoryczną. Mam nadzieję, że pomożecie mi tego dokonać.
Co jeszcze trzeba poprawić, na co szczególnie powinienem zwrócić uwagę?

A na koniec troszkę informacji technicznych.

Okazją do nagrania było nabycie nowego aparatu jakim jest Canon 80D, którym całość została zrealizowana. Dźwięk był nagrywany przez mikrofon krawatowy do rejestratora Zoom H2n. Całość została "poskładana" w programie Power Director 14 (jest już dostępna wersja 15), ale jeżeli ten filmik zostanie w miarę dobrze przyjęty, to przyszłe materiały będą realizowane w aplikacji DaVinci Resolve, która ma o wiele potężniejsze możliwości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo proszę o zachowanie netykiety.