sobota, 27 maja 2017

Test Asus RP-AC53 dla benchmark.pl

Dzisiaj opublikowany został na benchmark.pl, przygotowany przeze mnie test powiększacza (co za dziwne słowo...) zasięgu sieci bezprzewodowych - Asus RP-AC53.

Jeżeli nie spotkaliście się wcześniej z tego typu urządzeniem to wyjaśnię, że jest ono dedykowane dla osób, którym jeden router nie jest w stanie pokryć zasięgiem całego mieszkania / domu. Wtedy właśnie przydaje się tego typu powiększacz zasięgu.

Starając się je podsumować w kilku zdaniach należałoby napisać przede wszystkim o wysokiej jakości wykonania oraz fakcie, że posiada w sobie wbudowane gniazdko elektryczne.
Dzięki temu, nawet po wpięciu go do kontaktu, nie tracimy dostępu do źródła prądu. Jest to świetny pomysł i przypuszczam, że niedługo pozostali producenci także pójdą tym śladem.

Asus RP-AC53
Asus RP-AC53
Ponadto urządzenie udostępnia port LAN, dzięki czemu może pełnić rolę bezprzewodowego przedłużacza Wi-Fi dla urządzeń, które do połączenia z Internetem wymagają kabla LAN np. TV lub NAS.

Extender może łączyć się z routerem przy pomocy sieci 2,4 GHz i 5 GHz, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć zarówno starsze, jak i nowsze modele routerów w standardach od IEEE 802.11a po IEEE 802.11ac.

Jeżeli jest to coś co mogłoby Was zainteresować, to oczywiście zachęcam do zapoznania się z pełnym tekstem, który znajdziecie tutaj - Asus RP-AC53 – czyli nowoczesna tabletka przeciwbólowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo proszę o zachowanie netykiety.