poniedziałek, 20 lipca 2015

Testy kamer IP i rejestratora IP firmy Foscam

Właśnie ukazał się ostatni z serii testów kamer IP i rejestratora IP firmy Foscam dla benchmark.pl
Przetestowałem modele:

 • Kamera IP Foscam FI9821P 
  Foscam FI9821P. Zdjęcie producenta.
  Foscam FI9821P. Zdjęcie producenta.

  Kamera wyposażona w oświetlenie podczerwone, głowicę ruchomą w pionie i poziomie oraz dwukierunkowe audio z możliwością podłączenia zewnętrznego mikrofonu i głośników. Dysponuje bogatym oprogramowaniem zarządzającym, oferującym m.in. nagrywanie wg harmonogramu, alarmów wraz z różnymi formami powiadamiania (np. email). 

 • Kamera IP Foscam C1
  Foscam C1. Zdjęcie producenta.
  Foscam C1. Zdjęcie producenta.
  Foscam C1 to kamera IP wyróżniająca się trybem „Soft AP”, czujnikiem PIR i obiektywem o polu widzenia 100°. Jak inne modele producenta, wyposażona w bardzo bogate portfolio ustawień i funkcji takich jak: dwukierunkowe audio, trzy tryby nagrywania (zaplanowane, na żądanie i alarmowe) oraz kilka trybów alarmów z funkcjami powiadomień.

 • Kamera IP Foscam FI9826P
  Foscam FI9826P. Zdjęcie producenta.
  Foscam FI9826P. Zdjęcie producenta.
  Kamera PTZ, czyli posiadająca głowicę obracaną w pionie, poziomie oraz zoom. Jak przedstawione wyżej modele, oferuje łączność przewodową i bezprzewodową. Wyposażona w dwukierunkowe audio, możliwość rejestrowania na kilku lokalizacjach (karta microSD, serwer FTP, komputer stacjonarny oraz rejestrator IP). Posiada bogate oprogramowanie zarządzające z możliwością wykrywania ruchu i powiadamiania na e-mail.

 • Rejestrator IP Foscam FN3104H

 • Foscam FN3104H. Zdjęcie producenta.
  Foscam FN3104H. Zdjęcie producenta. 
  Jeden z kilku rejestratorów w ofercie producenta. Umożliwia obsługa do czterech kamer, scentralizowane zarządzanie, możliwość definiowania nagrań wg harmonogramu, alarmu i na żądanie. Posiada system I/O do zewnętrznych systemów alarmowych. Zarządzanie dostępne przez HDMI / VGA lub stronę internetową. 
Oczywiście zachęcam do przeczytania i podzielenia się spostrzeżeniami ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo proszę o zachowanie netykiety.