Reklama dynamiczna

Współpraca

Jak chyba większość blogerów, tak i ja, jestem otwarty na wszelkie propozycje dotyczące współpracy. Wychodzę z założenia, że skoro Ty wyrażasz chęć współpracy ze mną, to ja postaram się, abyśmy obydwoje byli z niej zadowoleni :)
Aby się ze mną skontaktować proszę użyj formularza kontaktowego po prawej stronie bloga.

Do tej pory współpracowałem m.in. z poniższymi firmami.
Asustor
Firma Asustor jest producentem jednych z topowych NASów. Wykonałem dla nich serię testów modelu AS6104T.

Jako, że współpracowałem bezpośrednio z centralą w Tajwanie, każdy z moich tekstów umieszczany był na ich firmowej stronie z recenzjami, wśród zacnego grona innych światowych portali  ;)
Informacja o teście na oficjalnej stronie Asustora
Informacja o teście na oficjalnej stronie firmy Asustor

BlitzWolf
Firmę BlitzWolf kojarzą z pewnością czytelnicy dokonujący zakupów na chińskich portalach, gdyż należy ona do jednego z potężniejszych marketów - banggood.com.
Poniżej przeprowadzone testy:

Tak jak w przypadku Asustora, tak i tutaj, współpraca z centralą w Chinach kończyła się publikowaniem moich testów na oficjalnych profilach firmy.
Informacja o filmiku na oficjalnym Tweeterze firmy BlitzWolf

PortaPow
Firma, która wg mnie robi najlepsze kable USB. Kilka z nich przetestowałem i poza świetnymi parametrami (generują chyba najmniejsze straty na prądzie) oferują bardzo wysoki komfort użytkowania. Zapewne zapytacie jakiż to komfort użytkowania mogą oferować kable? ;)
Ano potrafią ;)
Chodzi mi tutaj o to, że wykonane są z bardzo miękkiej gumy. Jeżeli mieliście do czynienia z wysokiej jakości multimetrami, to przy nich można spotkać równie dobrej jakości kable pomiarowe, zwane silikonowymi. Tak samo kable PortaPow są bardzo mięciutkie, dzięki czemu nawet gdy są podłączone do telefonu, nie mają tendencji do "wyrywania" gniazda USB. Są jak ciepły makaron. Ogólnie polecam.

Synology
Synology. Firma, która razem z QNAP toczy bój o palmę pierwszeństwa najlepszego NASa. Dzięki uprzejmości ich centrali w Berlinie miałem okazję przetestować dla Was ich model DS216j.

Ostatni z testów został także umieszczony przed firmę na swoim profilu FB.
Screen firmowego profilu Synology z informacją o przeprowadzonym teście
Screen firmowego profilu Synology z informacją o przeprowadzonym teście


Świat Baterii
Świat Baterii. Do tej firmy, prowadzącej sklep internetowy m.in. ze świetnej jakości zamiennikami baterii do laptopów (testowałem jedną z nich dla benchmark.pl - Bateria Green Cell Ultra - uczeń przerósł mistrza? - i wypadają lepiej od oryginałów!), mam wyjątkowy sentyment. Lubię firmy słuchające klientów, dbające o nich oraz szukających ciągłych dróg rozwoju. Dzięki nim miałem okazję przetestować wiele nowych produktów oraz przekonać się do urządzeń z którymi wcześniej nie miałem styczności. Kilka z tekstów, które powstały dzięki ich uprzejmości znajdziecie poniżej.

WD
WD, czyli Western Digital, to jeden z głównych producentów dysków talerzowych. Dzięki ich uprzejmości otrzymałem możliwość przyjrzenia się bliżej twardzielom adresowanym do środowiska pamięci masowych. Jeżeli i Wy chcecie sprawdzić, czym się różnią one od "zwykłych" dysków to polecam zapoznanie się z poniższym tekstem.

QNAP
QNAP to główny konkurent Synology w produkcji sieciowych serwerów, tzw. NAS-ów.
O tym, który zostanie wybrany przez użytkownika końcowego decydują przede wszystkim prywatne preferencje kupującego.
Również dla tej firmy przeprowadziłem test z którym możecie zapoznać się poniżej.

Jak i w poprzednich przypadkach, tak i firma QNAP doceniła publikowane przeze mnie testy umieszczając informację o nich w swoich kanałach socjalnych.
Informacja o teście na facebooku firmy QNAP
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...